Sleva 40 % na litá kola Peugeot

Připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola Peugeot.
Protože si svých zákazníků velice vážíme, připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola Peugeot. Neváhejte a navštivte nejbližší servisní místo Peugeot, kde vám kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci.
Sleva ve výši 30 - 40 % platí na všechna kola z lehkých slitin. Na plechové ráfky se vztahuje sleva 35 % a ozdobné kryty kol k nim pořídíte s 30% zvýhodněním.
Využijte mimořádné akční nabídky a dodejte svému vozu Peugeot osobitý a stylový vzhled. Pořiďte si novou sadu kol z lehkých slitin za bezkonkurenční ceny a usnadněte si veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.
Nabídka platí na:
KOLA Z LEHKÝCH SLITIN | 30 - 40 % |
PLECHOVÁ KOLA | 35 % |
OZDOBNÉ KRYTY KOL | 30 % |
Vybrané příklady:
Akce platí u participujících autorizovaných dealerů Peugeot od 1.3. do 30. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH.